Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy

Srebrny pierścionek z motywem skrzydła próby 925

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 350,00 zł

Cena regularna:

350.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
* - Pole wymagane

Opis

Srebrny pierścionek wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925. To piękny model z motywem skrzydła w wariancie jest możliwość wyboru czystego srebra lub złoconego srebra.

  • Wymiary pierścionka czyste srebro 37 x 17 mm,
  • całkowita masa wyrobu to 6,60(+/-0,10) gram.
  • rozmiar 18
  • wymiary pierścionka srebro złocone to 46 x 15 mm
  • waga pierścionka to 8,20(+/-0,10)gram
  • rozmiar 18

To idealna propozycja dla kobiet, które lubią bawić się modą by pokazać swój indywidualny styl, będzie pasować na wieczorowe wyjścia jak również do codziennego użytkowania.

Sprzedawany przez firmę Król Jewellery pierścionekjest fabrycznie nowym oryginalnym produktem pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji. Produkt jest zapakowany w firmowe eleganckie pudełko widoczne na ostatnim zdjęciu oferty, nadaje się idealnie na prezent.

 

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium